• Nowy
Wisiorek Drzewo Życia Z Runą Othal
search
  • Wisiorek Drzewo Życia Z Runą Othal
  • Wisiorek Drzewo Życia Z Runą Othal

Wisiorek Drzewo Życia Z Runą Othal

59,90 zł
Brutto

Wisiorek Drzewo Życia Z Runą Othal wykonany ze stopu metali, jednostronny.

Średnica: 4cm

Długość łańcuszka: 60cm

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Drzewo życia symbolizuje jedność, wzrost i nieśmiertelność, łącząc różne formy życia od nieba po podziemia. Jego gałęzie reprezentują różnorodność i ewolucję, a korzenie – stabilność i dziedzictwo.

Naszyjnik drzewo życia to biżuteria powiązana z drzewem, którego przeróżne wersje i odpowiedniki występują w naprawdę wielu religiach na świecie. Przede wszystkim drzewo życia symbolizuje wzrost i nieśmiertelność, więc można by rzec, że wręcz nieskończoność, jego gałęzie symbolizują różnorodność i ewolucję, natomiast korzenie odpowiadają stabilności i dziedzictwu. Jedną z najpopularniejszych wersji tego drzewa jest Yggdrasil. W naszym sklepie internetowym oferujemy sporą ilość biżuterii posiadającej precyzyjny grawer z symbolem drzewa życia w różnych wersjach i o różnych designach. Zatem sprawdź biżuterię, jaką oferuje nasz sklep i dodaj do swojego zamówienia naszyjnik, który prezentuje to drzewko. Znajdziesz tutaj biżuterię, która będzie towarzyszyła Ci przez długie lata. Cena jest oczywiście dopasowana do jakości. Zawsze będziemy oferować produkt jak najwyższej jakości oraz będzie nam zależeć na Waszym zadowoleniu, ponieważ Wasze opinie są dla nas bardzo ważne.

Naszyjnik to był niejednokrotnie swego rodzaju osobisty wisiorek, który posiadając jakiś konkretny znak miał przynosić szczęście, mądrość, zdrowie, można by nawet rzecz, że siła to była jedna z rzeczy, którą dodawał właścicielowi. Dla naszych przodków nietrudno było znaleźć w nim magiczną wartość, dla nich nawet sama natura mogła zawierać się w tych naszyjnikach, a wręcz jej moce. Uznawanie symbolów za magiczne należało wręcz do tradycji, nieważne, który był to wiek to przeróżne symbole znajdują w nich ciekawe i ukryte znaczenie.

Aby podarować odpowiedni i subtelny prezent należy w pierwszej kolejności sprawdzić zainteresowania i pasje osoby, którą chcemy obdarować. W końcu każdy jest chętny, żeby stworzyć jak najlepszy upominek. Polecamy zajrzeć również do pozostałych kategorii naszyjników z innego rodzaju materiałów. Do niektórych naszyjników dołączane jest specjalne, ekskluzywne pudełko, które może idealnie przyozdobić salon twojego przyjaciela. Wymiar przykładowej zawieszki to średnica 3,5 cm. Każda zawieszka posiada dopasowany łańcuszek, który również posiada najwyższą jakość, a wysyłka oraz dostawa zamówienia jest dokonywana bardzo szybko, przesyłka jest bardzo bezpieczna, aby biżuteria nie została uszkodzona. Osoba, która otrzyma drzewo życia srebrny talizman i dla której symbolika jest bardzo ważna z pewnością doceni takie piękne upominki związane z jej pasjami, a jej pozytywna reakcja zdoła odpowiedzieć na pytanie czy warto było zaznajomić się z jej zainteresowaniami. Możliwe, że nawet nie będzie mogła wyrazić swojego zachwytu słowami. Biżuterię, w której wykonaniu użyto srebro należy regularnie czyścić, przykładowo taki naszyjnik srebrny drzewo życia będzie potrzebował odpowiedniej konserwacji. Warto jest również dołączać do tego typu upominków karteczki z życzeniami, wtedy to serce obdarowanej osoby będzie jeszcze bardziej promieniało. Zatem drzewo życia naszyjnik to jeden z lepszych pomysłów na prezent jaki można sprezentować ludziom kochającym przykładowo nordycką kulturę. Ponadto komplet prezentowy może tworzyć dobranie innego rodzaju biżuterii, jak na przykład kolczyki. Ciekawym pomysłem okażą się też breloczki z symbolem drzewo szczęścia, które sprawią, że każda torebka zyska słowiański wygląd. Nawet niejedna celebrytka nosi ten symbol na biżuterii wykonany w staranny sposób.

W naszym sklepie znajdziesz też inne oferty takie jak:

4111000000041

Opis

Materiał
Stop metali

Specyficzne kody

MPN
4111000000041