• Nowy
Wisiorek Lunula
search
  • Wisiorek Lunula
  • Wisiorek Lunula

Wisiorek Lunula

59,90 zł
Brutto

Wisiorek Lunula wykonany ze stopu metali, jednostronny. Lunula jest symbolem kobiecości, prawidłowo kojarzona z księżycem. Mówi się, że noszącym go kobietom dodaje wdzięku i chroni przed klątwami.

Rozmiar: 5x4cm

Długość rzemienia: 65cm

Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lunula, będąca starożytnym symbolem w kształcie półksiężyca, często kojarzona jest z kobiecością, płodnością i ochroną. Reprezentuje ona również cykle życia, zmienność i intuicję, będąc symbolem związanym z boginiami księżyca i magicznymi aspektami kobiecości.

Naszyjnik z lunulą to popularny amulet słowiański. Taka zawieszka to produkt wprost idealny dla osób interesujących się symboliką słowiańską, ponieważ lunula jest słowiańskim symbolem kobiecym. Półksiężyc to jej kształt, nawiązuje on do cykli, które posiada księżyc, a one z kolei do cykli kobiecych. Najbardziej znany jest przede wszystkim przez to, że symbolizuje kobiecość oraz płodność. Dowolna stylizacja zyskuje nowy charakter, gdyż każdy symbol w jaki jest przyozdobiona nasza biżuteria posiada wiele znaczeń, taka symbolika daje ciekawe poczucie tajemniczości. Niektóre wzory posiadają również czarną barwę jako doskonałe podkreślenie niedostrzegalnych na pierwszy rzut oka znaczeń tych znaków.

W kategorii naszyjniki znajdzie się wiele równie pięknych wisiorków, z innych różnych materiałów, takich jak kołowrót naszyjnik oraz naszyjnik drzewo życia, które wspomogą twoją kreatywność w wybieraniu prezentu, wtedy nie będzie to taki zwykły upominek, lecz coś, w co włożyłeś dużo serca, a osoby obdarowane będą miały pewność, że będzie Ci zależeć na waszej dalszej przyjaźni. Lunula naszyjnik srebrny to z pewnością wyjątkowy naszyjnik, przy którym można wykorzystać jego ciekawe znaczenie i obdarować nim kobiety, które są nam najbliższe. Zatem naszyjnik lunula to przedmiot jaki osoba, której go podarujesz będzie z pewnością nosić, ponieważ trafisz w sam środek jej pasji i zainteresowań.

Ziemia dawnej słowiańszczyzny to miejsce, w którym takie symbole bardzo się szanowało. Wierzyło się, że tego typu amulety posiadały właściwość magiczną. Magia miała wręcz wspierać naszych przodków w codziennym życiu. Ten efekt miał pomagać chcieć przebrnąć przez trudy, które przynosił niejeden dzień w dawnych czasach. Wszakże przy pewności, że jesteśmy w stanie wszystko zdziałać to przy wykorzystaniu swojego potencjału faktycznie jesteśmy w stanie dokonać rzeczy trudnych. Pozytywna energia, którą obdarowują nas pozostali ludzie, będąc dla nas po prostu miłymi, jest skuteczną, małą pomocą, która przynosi same korzyści do twojej przeprawy przez życie.

4111000000045

Opis

Materiał
Stop metali

Specyficzne kody

MPN
4111000000045