• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Kolczyki Lunula ze srebra i ekskluzywne pudełko
search
  • Kolczyki Lunula ze srebra i ekskluzywne pudełko

Kolczyki Lunula ze srebra i ekskluzywne pudełko

200,00 zł
Brutto

Kolczyki Lunula symbolizujące półksiężyc. Lunula jest symbolem kwintesencji kobiecości i płodności. Wiele znalezisk historycznych potwierdza, że była jednym z ulubionych elementów biżuterii wśród kobiet. Mówi się, że noszącym ją kobietom dodaje wdzięku i chroni przed klątwami.

Oryginalna biżuteria wykonana ręcznie z największą starannością przez firmę rodzinną Hnoss Silver Craft.

Polskie rękodzieło.

Wymiary kolczyka: 15x13mm

Próba srebra kolczyków: 925

Waga kolczyków: 5.5g

W skład zestawu wchodzi: kolczyki oraz stylowe drewniane pudełko wykończone mosiądzem.

Hnoss S.C. to rodzina, firma, drużyna i sposób na życie. Odtwarzamy kulturę, rzemiosło, oraz sztukę Słowian i Wikingów z okresu IX/XI w. Żyjemy i pracujemy w Białymstoku.

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Lunula, będąca starożytnym symbolem w kształcie półksiężyca, często kojarzona jest z kobiecością, płodnością i ochroną. Reprezentuje ona również cykle życia, zmienność i intuicję, będąc symbolem związanym z boginiami księżyca i magicznymi aspektami kobiecości.

Nasz sklep oferuje kolczyki lunula, czyli kolczyki ozdobione w kształt, jaki posiada półksiężyc, który to jest symbolem kobiecym. Każda kobieta z pewnością będzie nosić z dumą symbol o takim znaczeniu. Każda zawieszka tego typu jest wykonywana ręcznie z dużą dbałością o szczegóły przez polskich rzemieślników. Również struktura każdego produktu jest jak najwyższej jakości. Lunula kolczyki to produkt, który odnajdzie się w każdej stylizacji, zatem kolczyki w kształcie lunuli to ozdoba, która na pewno podkreśli Twój słowiański styl.

Dla Słowian lunula jest symbolem, który łączy w sobie kobiecość, zmysłowość i płodność. Cykl księżyca nawiązuje do cyklu kobiecego (zatem do jej symboliki można z łatwością dodać określenie prawo natury), a przepiękny srebrny księżyc ukazuje poczucie kobiecego piękna. Biżuteria wikingów również posiada kobiece odpowiedniki lunuli w swojej symbolice. Każdy wiking na pewno zna chociażby boginię Freję, która posiada wiele atrybutów i symboli nawiązujących do niej, a ona sama jest boginią miłości, płodności i tak dalej.

Gdy będziesz składać wyjątkowy komplet prezentów dla bliskiej Ci osoby, razem z kolczykami polecamy również kobiecy naszyjnik z lunulą, do którego dołączany jest łańcuszek. Aby wykonać udany upominek, należy zapoznać się z pasjami osoby, którą chcemy obdarować, by móc sprawić jej jak największą przyjemność. Opis każdego produktu ma wspierać Was w lepszym rozeznaniu się, jakie ukryte znaczenia posiadają dane symbole znajdujące się na naszej biżuterii. W naszym sklepie wszyscy znajdą wzór idealny dla siebie. Polecamy zajrzeć na kategorię biżuteria słowiańska.

1231000000001

Opis

Materiał
Srebro

Specyficzne kody

MPN
1231000000001